Home / WMMP / Młody talent w Suzuki GRANDys duo

Młody talent w Suzuki GRANDys duo

Szymon Strankowski w środku

Zwycięzca Pucharu Polski Rookie 600 z 2011 roku, Szymon Strankowski dołączył do Suzuki GRANDys duo. Szymon w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował nasz zespół w klasie Junior Superstock 600 oraz Supersport, gdzie razem z Danielem Bukowskim powalczą o tytuł dla zespołu. Po imponujących pięciu zwycięstwach w zeszłym roku mamy nadzieję, że w 2012 nasz młody zawodnik powalczy o tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski. Najważniejszym celem na ten sezon jest jednak nauka pod okiem Daniela Bukowskiego.

 

Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo:

Szymon jest młody i mam nadzieję, że pod opieką naszych doświadczonych zawodników zrobi kolejne postępy. W zeszłym sezonie udowodnił, że stać go na zwycięstwa, ale przed nim jeszcze długa droga do ścigania na najwyższym poziomie i mam nadzieję, że przejdziemy ją razem. Po cichu liczymy na triumf w Junior Superstock 600 oraz wysokie miejsca w Supersport.

 

Szymon Strankowski, Junior Superstock 600:

Cieszę się, że będę mógł w nadchodzącym sezonie współpracować z tak profesjonalnym teamem, jakim jest Suzuki GRANDys duo. Przede wszystkim otworzą się przede mną możliwości, których nie miałem wcześniej, i pozwolą mi zdobyć nowe umiejętności od doświadczonych zawodników takich jak Bartek Wiczyński czy Daniel Bukowski. Mam nadzieję, że będzie to owocny jak i udany sezon dla mnie i dla teamu. Już nie mogę doczekać się pierwszych treningów na Suzuki.

 

Szymon Strankowski – osiągnięcia:

2011 r. 1 miejsce Puchar Polski Rookie 600

AUTOR: TomekGP

Założyciel MotoSP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
173 zapytań w 1,563 sek