Home / WMMP / Niewiadomy start Luthiego w GP Malezji

Niewiadomy start Luthiego w GP Malezji

Start szwajcarskiego kierowcy Thomasa Luthiego w Grand Prix Malezji jest niepewny.
Powodem jest jego spektakularna stłuczka, w której młody kierowca wziął udział na torze Montegi zeszłego weekendu. Luthi kontuzjował sobie ramię, dodatkowo Sergio Start szwajcarskiego kierowcy Thomasa Luthiego w Grand Prix Malezji jest niepewny.
Powodem jest jego spektakularna stłuczka, w której młody kierowca wziął udział na torze Montegi zeszłego weekendu. Luthi kontuzjował sobie ramię, dodatkowo Sergio Gadea przejechał mu po kostkach i zderzył się z jego Hondą.

Luthi zachował 20 punków, ponieważ wyścig został przerwany i liczyły się miejsca zajmowane po 15 okrążeniach, czyli przed wypadkiem.

Thomas Luthi powiedział:
“Jestem teraz bardzo obolały, ale liczę, że wezmę udział w GP Malezji i zdobędę parę punktów w wyścigu. Naprawdę wierzę, że mogę się ścigać. Uwielbiam szybkość- a ta trasa to szybkie odcinki, które lubię, mój motor będzie świetny na tej trasie.”

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
119 zapytań w 0,406 sek