Home / Slider / Ostatnie rundy WMMP i PP już w ten weekend

Ostatnie rundy WMMP i PP już w ten weekend

ducati-torun

Przed nami ostatnie w tym roku wyścigi w ramach Motocyklowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w sezonie 2016. Ostatnie zmagania odbędą się na słowackim torze SlovakiaRing 24-25 września.

Na tą chwilę, po poprzedniej rundzie w Poznaniu znamy już mistrzów w kilku kategoriach. W Superbike’ach po raz dziesiąty tytuł wywalczył Paweł Szkopek, Sebastian Zieliński obronił mistrzostwo w klasie Supersport a Marcin Walkowiak został już Mistrzem Polski w Supertock’ach 1000.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czekamy na oficjalne rozstrzygnięcie klasy Superstock 600 gdzie na 1. miejscu jest aktualnie Szymon Strankowski przed Patrykiem Kosiniakiem – który opuści ostatnie zmagania w WMMP na rzecz ostatniej rundy Yamaha R6 Dunlop Cup gdzie walczy o tytuł mistrzowski, aktualnie z 1 punktową przewagą nad drugim zawodnikiem w klasyfikacji generalnej.

Ciekawa sytuacja jest w pucharze Rookie 1000 gdzie pierwszych pięciu zawodników mieści się w 16 punktowej różnicy.  W Rookie 600 Puchar Polski zapewnił już sobie Tomasz Smela.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Kuba Owsianowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
126 zapytań w 0,371 sek