Home / Slider / Pazera Racing na Warsaw Motorcycle Show w szczytnym celu

Pazera Racing na Warsaw Motorcycle Show w szczytnym celu

Zespół Pazera Racing będzie jedną z atrakcji zaplanowanych na najbliższy weekend targów Warsaw Motorcycle Show. Jego zawodnicy będą w trakcie imprezy zbierać pieniądze na pomoc dla Bruna i Ksawerego Sochackich, bliźniaków chorych na mukowiscydozę.

Motocykle zespołu Pazera Racing, ponad 200-konna Yamaha R1 w specyfikacji Superbike i Yamaha R6 w specyfikacji Superstock 600, pojawią się na stoisku Yamaha Motor Polska, na którym dołączą do nich także zawodnicy; 11-krotny mistrz Polski Paweł Szkopek, ubiegłoroczny mistrz Polski klasy Superbike oraz Patryk Pazera, aktualny wicemistrz Polski Superstock 600.

Na stoisku znajdzie się także specjalnie przygotowany zbiornik paliwa z Yamahy R1, z którego Szkopek i Pazera Racing korzystali w ubiegłym roku podczas startu w mistrzostwach świata World Superbike na niemieckim Lausitzringu. Do baku fani motocykli będą mogli wrzucać pieniądze na pomoc dla Bruna i Ksawerego.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Poza samą jazdą i rywalizacją na torze, drugą najlepszą rzeczą w motorsporcie jest dla każdego zawodnika interakcja z kibicami, którzy podzielają naszą pasję – mówi Paweł Szkopek. – Z tego powodu bardzo lubimy spotkania z fanami podczas imprez branżowych, a Warsaw Motorcycle Show zapowiada się wyjątkowo ekscytująco. Tym bardziej, że będziemy mogli nie tylko pokazać nasze Yamahy i opowiedzieć o niedawnych testach w Walencji, ale także pomóc w słusznej sprawie. Mam nadzieję, że razem z Patrykiem i kibicami uda nam się zebrać jak największą sumę na pomoc naszym dwóm młodym fanom.”

Pomóc braciom Sochackim mogą także ci, którym nie uda się odwiedzić w ten weekend Warsaw Motorcycle Show w podwarszawskim Nadarzynie. W tym celu można przekazać 1% podatku za pośrednictwem Fundacji Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę Matio, KRS 0000097900 (cel szczegółowy: Bruno Sochacki) lub przekazać darowiznę na indywidualne subkonto Bruna w Fundacji Matio: 55 2490 0005 4530 7261 9403, koniecznie z dopiskiem „Dla Bruna Sochackiego” w tytule przelewu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: inf. prasowa

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
104 zapytań w 0,346 sek