Home / Slider / Pazera Racing po pierwszym dniu WMMP w Poznaniu

Pazera Racing po pierwszym dniu WMMP w Poznaniu

Paweł Szkopek zdominował sobotni wyścig WMMP klasy Superbike, po starcie z pole position już na pierwszym okrążeniu prowadząc z przewagą czterech sekund, a metę mijając aż… uwaga… minutę przed drugim zawodnikiem SBK!

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zgodnie z danym słowem, po trzeciej wygranej w tym sezonie Paweł wraca więc na samotne prowadzenie w generalce mistrzostw Polski. Przewaga Pawła była dzi tak duża, że na spokojnie mógłby przed minięciem linii mety zatrzymać się na kawę. Niech nam teraz ktoś powie, że minuta to mało… 

Na zlanym deszczem torze w Poznaniu kolejne świetne, czwarte miejsce wywalczył także Piotr Prendota, podczas gdy Patryk Pazera z powodu małych problemów technicznych zaliczył trudny wyścig w Superstock 600, ale zgarnął 9 cennych punktów za siódme miejsce i nadal jest drugi w generalce. Taką samą pozycję w klasie Rookie 600 zajął Paweł Machij.

Rafał Dziki-Sereda z powodu kontuzji prawej dłoni musiał niestety przedwcześnie zakończyć sezon, ale ponownie wcielił się w rolę komentatora i eksperta podczas relacji z wyścigów na www.livemotorsport.tv. Jutro znów go usłyszycie, a chłopaków obejrzycie w akcji! Relacja rusza o 12:00!

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: inf. prasowa

AUTOR: Kuba Owsianowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
117 zapytań w 0,455 sek