Home / WMMP / Pierwszy trening dla Poggialiego

Pierwszy trening dla Poggialiego

Manuel Poggiali był dzisiaj najszybszym zawodnikiem podczas pierwszego wolnego treningu w Losail — i to na torze, na którym nie było mu dane jeździć w ubiegłym roku, po dość osobliwej kontuzji, której doznał w czasie gry w squasha.
PrawdManuel Poggiali był dzisiaj najszybszym zawodnikiem podczas pierwszego wolnego treningu w Losail — i to na torze, na którym nie było mu dane jeździć w ubiegłym roku, po dość osobliwej kontuzji, której doznał w czasie gry w squasha.
Prawdopodobnie uznał, iż nadszedł czas, aby nadrobić straty i zdobyć nieco doświadczenia. Przejechał szesnaście okrążeń, osiągając najlepszy czas 2’13.298 i wyprzedzając tym samym Marco Simoncelli i Lorenzo Zanetti.
Włoch Fabrizio Lai był czwarty, uzyskując równocześnie najlepsze miejsce wśród jeźdźców Hondy.
Zaraz za nim uplasowali się Mattia Pasini, Tomy Koyama, Joan Olive i Lukas Pesek.
Potencjalny kandydat do zdobycia tytułu mistrza, Mika Kalio na swoim KTM Red Bull zajął dziewiąte miejsce i dojechał do mety z czasem tylko o 0,021 sekundy lepszym niż aktualnie prowadzący w klasyfikacji Thomas Lüthi.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
127 zapytań w 0,381 sek