Home / WMMP / Simone najszybszy przed drugimi kwalifikacjami

Simone najszybszy przed drugimi kwalifikacjami

Zawodnik Red Bull KTM — Julian Simon był najszybszy podczas dzisiejszego porannego wolnego treningu, co pozwala przypuszczać, iż po pierwszym ciężkim dniu na torze w Losail zespół tego austriackiego producenta ponownie „uderzy” &#8211Zawodnik Red Bull KTM — Julian Simon był najszybszy podczas dzisiejszego porannego wolnego treningu, co pozwala przypuszczać, iż po pierwszym ciężkim dniu na torze w Losail zespół tego austriackiego producenta ponownie „uderzy” — albowiem zarówno Hiszpan jak i kolega z jego zespołu mieli wczoraj problemy z przednią częścią swoich motocykli.

Simon uzyskał najlepszy wynik okrążenia, wyprzedzając o 0,052 sekundy Francuza, Mike di Meglio. Walczący o zdobycie tytuły mistrza świata rywale — Thomas Lüthi i Mika Kallio należeli dzisiaj do najlepszych jeźdźców, zajmując odpowiednio trzecie i czwarte miejsce.
Dalsze miejsca zajęli Lukas Pesek na Derbi, tuż za nim uplasowali się Francuz Alexis Masbou i Marco Simoncelli — wczorajszy zdobywca Pole Position. Pierwszą dziesiątkę uzupełniają kolejno Fabrizio Lai, Joan Olive i Manuel Pogialli.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
122 zapytań w 0,367 sek