Home / WMMP / Suzuki GRANDys duo i GRANDys duo Promotion zapraszają na Slovakiaring

Suzuki GRANDys duo i GRANDys duo Promotion zapraszają na Slovakiaring

Koniec roku to doskonały moment na zaplanowanie przyszłorocznych wyjazdów, dlatego już teraz GRANDys duo Promotion i zespół Suzuki GRANDys duo pragną zaprosić wszystkich motocyklistów na początek kwietnia na treningi doskonalenia jazdy. Zajęcia odbędą się 3 i 4 kwietnia na torze Slovakiaring.

Do końca 2012 roku można skorzystać z promocyjnej ceny 900 PLN za dwa dni jazdy, dlatego polecamy nasze treningi, jako doskonały prezent gwiazdkowy dla siebie lub swoich najbliższych. Podczas imprezy będzie możliwość wynajęcia boksu (800PLN za dwa dni) oraz prowadzony będzie profesjonalny pomiar czasu (opłata za kostkę 60 PLN za dzień).

Tradycyjnie uczestnicy będą podzieleni na trzy grupy. Najszybsza A przeznaczona jest dla zawodników z licencją A lub B, którzy na torze Slovakiaring pokonują jedno okrążenie w czasie nie dłuższym niż 2 minuty 25 sekund. Grupa B to początkujący, zawodnicy bez licencji lub z licencją B i czasem okrążenia Slovakiaring pomiędzy 2:25 a 2:45 min. Grupa C przeznaczona jest dla amatorów prowadzonych przez naszych instruktorów, lub jeżdżący samemu, których czas okrążenia Slovakiaring wynosi powyżej 2:45.

[portfolio_slideshow id=35110]

Następnego dnia po naszych treningach, na torze Slovakiaring odbędzie się pierwsza runda Alpe Adria 2013. Dzięki temu szybsi zawodnicy będą mogli wystartować w tych zawodach dobrze przygotowani, a początkujący obejrzeć na żywo zmagania najlepszych zawodników z tej części Europy.

W środę, 3 kwietnia wieczorem uczestnicy zajęć będą mogli spotkać się z zawodnikami Suzuki GRANDys duo i dowiedzieć się więcej o tajnikach jazdy na torze oraz poznać plany zespołu na sezon 2013. W czwartek, 4 kwietnia odbędą się biegi kontrolne dla każdej z grup oraz dodatkowy wyścig dla posiadaczy motocykli Suzuki. Więcej informacji na temat imprezy oraz formularze zgłoszeniowe można znaleźć na stronie www.grandysduo.com.

Informacja prasowa

AUTOR: TomekGP

Założyciel MotoSP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

komentarzy 5

  1. to jest promocja ?haha w belgii na zolder BEZ PROMOCJI 7 sesji po 20 min. 125 euro holandia -zandvoort 155 , holanjia assen tor GP 190 bez promocji i w kazdej chwili , a kto jest pewny ze wylata dwa dni bez dzwona ? lubie SUZUKI GRANDYS ale to zadna promocja .

  2. no to słabo liczysz, bo 125 euro to jest 500 pln za 7 sesji po 20min. tu jest 14 po 20 i wyścig za 900 i chyba jednak bliżej niż do Holandii ;-)

    • czy blizej to zalezy z kad ,a 500 jest bez promocji w kazdej chwili wiec to chyba niewielka roznica a 14 po 20 to chyba w dwa dni bo w jeden to troche ciezko byloby chyba ze spacerowo

      • no przecież jest napisane, że impreza trwa 2 dni i za to płaci się 900. po za tym w razie jakiś kłopotów ja wolę być na imprezie polskiej, bo zawsze łatwiej sobie poradzić i liczyć na pomoc

  3. U innych organizatorów do końca grudnia kupujesz Slovakię za 70euro/dzień – czyli 300zł. 2 dni = 600zł. I podział uczestników na 4 grupy co powoduje mniej problemów na torze. Udział w wyścigu, jeśli się zakwalifikujesz jest również darmowy. A co do problemów na torze, to i tak praktycznie wszystko spada na ciebie, bo podpisując bierzesz odpowiedzialność za potencjalne problemy. Dlatego najważniejsze jest ubezpieczenie z opcją „wyczynowe uprawianie sportów”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
170 zapytań w 4,460 sek