Home / WMMP / Suzuki GRANDys duo startuje w Brnie

Suzuki GRANDys duo startuje w Brnie

Zespół Suzuki GRANDys duo jest już w czeskim Brnie, gdzie w weekend odbędzie się druga runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i Alpe Adria.

W odróżnieniu od pierwszych zawodów na Slovakiaring tym razem zespół wystąpi w komplecie, ponieważ po kontuzji na tor powrócił już Daniel Bukowski, Mistrz Polski Supersport 2011.

Pracowity weekend czeka naszego juniora, Szymona Strankowskiego, który na torze pojawi się tuż po egzaminach maturalnych i praktycznie bez treningów przystąpi do kwalifikacji. Mamy jednak nadzieję, że poradzi sobie na wymagającym torze. W Brnie nie zabraknie Andy Meklaua, Bartka Wiczyńskiego, Marko Jermana i Mariusza Durynka.

Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo:

Przyjeżdżamy do Czech pełni nadziei na dobre wyniki, po słabszym początku na Slovakiaring. Mam nadzieję, że tym razem wywieziemy więcej niż jeden puchar, chociaż liczymy się z silną jak zawsze konkurencją Alpe Adria. Andy jest trochę poobijany po wypadku na Słowacji i będziemy go oszczędzać tym razem, ale wierzę, że pokaże swoje możliwości. Daniel też ma się jeszcze oszczędzać w ten weekend. Największym zmartwieniem jest jednak pogoda, ponieważ wyścigi w zimnie i deszczu nie należą do przyjemnych. Mam nadzieję, że złe prognozy się nie sprawdzą i w niedzielę zaświeci słońce. 

Plan drugiej rund Alpe Adria i WMMP w Brnie:

Sobota:

10.00- 1 trening kwalifikacyjny Superstock 1000

10.40- 1 trening kwalifikacyjny Supersport

11.20- 1 trening kwalifikacyjny Superbike

15.00- 2 trening kwalifikacyjny Superstock 1000

15.40- 2 trening kwalifikacyjny Supersport

16.20- 2 trening kwalifikacyjny Superbike

Niedziela:

9.30- rozgrzewka Superstock 1000

9.50- rozgrzewka Supersport

10.10- rozgrzewka Superbike

14.00- wyścig Superstock 1000 (10 okrążeń)

14.55- wyścig Supersport (10 okrążeń)

15.55- wyścig Superbike (12 okrążeń)

AUTOR: TomekGP

Założyciel MotoSP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
153 zapytań w 0,456 sek