Home / Slider / WMMP, Alpe Adria; Panonniaring: Wyniki sobota + niedziela

WMMP, Alpe Adria; Panonniaring: Wyniki sobota + niedziela

W miniony weekend na Węgierskim torze Pannoniaring odbyła się IX i X runda europejskich zawodów Alpe Adria oraz VII i VIII runda Motocyklowych Mistrzostw Polski. Co prawda do końca sezonu jeszcze jedna runda WMMP w Poznaniu (25-27.o8) a my już znamy pewniaków w trzech klasach, którzy wywalczyli na Węgrzech tytuły Mistrzowskie w 2017 roku. 

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zwycięstwo w wyścigu „zbrojeń” w tegorocznym sezonie może z pewnością zapisać sobie zespół Wójcik FHP YART Racing Team, który dzięki swoim zawodnikom zgarnia mistrzostwa w trzech klasach WMMP. Bartek Wiczyński zapewnił sobie tytuł Mistrza Polski w klasie Superstock 1000, Szymon Strankowski w klasie Supersport a Marek Szkopek w Superstock 600.

Jedyną na tą chwilę niewiadomą jest klasa Superbike, która swoje rozstrzygnięcie będzie miała podczas dwóch ostatnich wyścigów w tym sezonie w Poznaniu. Walka w najmocniejszej klasie rozstrzygnie się pomiędzy obrońcą tytułu Pawłem Szkopkiem a czeskim zawodnikiem Michalem Fillą.

Wyniki WMMP (VII i VIII Runda) i AARR (XI i X Runda) na torze Slovakiaring:

Superstock 600 – 1 wyścig

Superstock 600 – 2 wyścig

Supersport – 1 wyścig

Supersport – 2 wyścig

Superstock 1000 – 1 wyścig

Superstock 1000 – 2 wyścig

Superbike – 1 wyścig

Superbike – 2 wyścig

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: alpeadriamotorcycleunion.com; opr. własne

 

AUTOR: Kuba Owsianowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
168 zapytań w 0,524 sek