Home / Slider / Wójcik FHP Racing Team podsumowuje pierwsze wyścigi w Poznaniu

Wójcik FHP Racing Team podsumowuje pierwsze wyścigi w Poznaniu

Bartek Wiczyński zdominował wyścig klasy Superstock 1000, na mokrym torze w Poznaniu sięgając po piąte zwycięstwo w tym roku i z kompletem punktów umacniając się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej motocyklowych mistrzostw Polski.

Czwarte zwycięstwo w tym roku zgarnął także obrońca tytułu w klasie Superstock 600, Szymon Strankowski, który również umocnił się na czele tabeli. Awans na fotel lidera Supersportów zaliczył z kolei Marek Szkopek, triumfując po starcie z pole position i prowadząc od startu do mety.

W klasie Superbike w pierwszej piątce finiszował Marcin Walkowiak, który mimo małych problemów pokazał determinację, przejeżdżając w trudnych warunkach bezbłędny wyścig.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Po kolejną wygraną jechał również Daniel Blin, który jednak w „sławiniaku” zaliczył widowiskową wywrotkę. Chłopak dosłownie stawał na głowie – zresztą zobaczcie na zdjęciach – aby jak najszybciej wrócić na tor i co? Dojechał do mety na trzecim miejscu, sięgając po kolejne podium!

Pudło w klasie Rookie 1000 w kieszeni miał także Grzegorz Wójcik, który jednak wystrzelił w kierunku pobocza równie spektakularnie co młody Blinek, ale nie mógł już niestety kontynuować rywalizacji.

Ekipa w komplecie wróci na tor także jutro, na kolejne wyścigi. W stawce zobaczymy także Adrian Paska, który wciąż leczy kontuzję nogi i dzisiaj wolał nie ryzykować w warunkach, które zamieniły rywalizację w festiwal wywrotek.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: inf. prasowa

AUTOR: Kuba Owsianowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
119 zapytań w 0,444 sek