Home / WMMP / WTR ogłasza skład na sezon 2007

WTR ogłasza skład na sezon 2007

Stafano Bianco i Andrea Iannone będą razem jeździć dla WTR Team w kategorii 125cc w nadchodzącym sezonie, pod kierownictwem Lorisa Castellucci.

“Nasze Aprilie RS125s będą bez wątpienia konkurencyjne, Team będzie w znakomitej formie”Stafano Bianco i Andrea Iannone będą razem jeździć dla WTR Team w kategorii 125cc w nadchodzącym sezonie, pod kierownictwem Lorisa Castellucci.

“Nasze Aprilie RS125s będą bez wątpienia konkurencyjne, Team będzie w znakomitej formie”– komentuje Castellucci. “Nasi dwaj kierowcy wystartują w Mistrzostwach Świata z takim samym wyposażeniem, ponieważ obydwaj pokazali, że potrafią być naprawdę szybcy.”

Bianco wraca do zawodów po wypadku na Mistrzostwach Hiszpanii w ostatnim sezonie.
“Kiedy wróciłem rok temu, było trudno, ale zacisnąłem zęby i poradziłem sobie z problemami, również dzięki wsparciu wielu ludzi. Teraz jestem w formie i myślę, ze jestem na uprzywilejowanej pozycji.”

Iannone również wie, jak to jest powrócić po wielkiej kraksie. Brał udział w wypadku, który zdarzył się w czasie Grand Prix Malezji w 2006 roku. Nabawił się wtedy poważnej kontuzji. WTR kontynuuje jednak pracę z włoskim kierowcą w tym roku, ponieważ wierzą w niego i pokładają w nim spore nadzieje.
” Już w zeszłym roku zobaczyłem, jak poważnie team traktuje swoją pracę. Złamanie dwóch kręgów zrobiło swoje, ale myślę, że teraz jestem mniej więcej w pełnej dyspozycji,”– powiedział Iannone.

Źródło: www.motogp.com

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
116 zapytań w 0,394 sek