Home / WMMP / Wyścigowy Motocyklowy Puchar Polski już w ten weekend na Autodromie Pomorze

Wyścigowy Motocyklowy Puchar Polski już w ten weekend na Autodromie Pomorze

Pucharu Polski 125 Open, Open Moto3, Superstock 300 oraz Classic pojadą w najbliższą sobotę w Pszczółkach.

Po miesięcznej przerwie ponownie zobaczymy rywalizację w Wyścigowym Motocyklowym Pucharze Polski Classic oraz Pucharze Polski 125 Open, Open Moto3 i Superstock 300. Zawody odbędą się w najbliższą sobotę, 10 czerwca na Autodromie Pomorze, który mieści się w miejscowości Pszczółki, nieopodal Gdańska.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wyścigi motocykli małolitrażowych, również tych sprzed kilku dekad, cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród zawodników jak i kibiców. Podczas pierwszej tegorocznej rundy, która odbyła się 6 maja w Koszalinie na starcie zawodów stanęło łącznie 76 maszyn, a ich batalię oglądało około pół tysiąca kibiców. Wierzymy, że i tym razem frekwencja obu tych grup dopisze.

Wszystkich fanów wyścigów motocyklowych zapraszamy do odwiedzenia w najbliższą sobotę Autodromu Pomorze, mieszczącego się w Pszczółkach przy ul. Żuławskiej 5 i dopingu zawodników. Organizatorem zawodów jest Automobilklub Wielkopolski.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: pzm.pl

AUTOR: Kuba Owsianowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
169 zapytań w 0,637 sek