Home / WSBK / Uśmiech gości na twarzy Lascorza

Uśmiech gości na twarzy Lascorza

Na portalu społecznościowym Facebook, na profilu byłego narciarza alpejskiego Alberta Llovera ukazało się jego zdjęcie w towarzystwie Joana Lascorza. Przypomnijmy, że Lascorz uległ bardzo groźnemu wypadkowi podczas przeprowadzania testów na torze Imola, na skutek którego doznał bardzo ciężkiego urazu kręgosłupa.

Zawodnik zespołu Kawasaki Racing Team, przebywa obecnie w Instytucie Guttmanna gdzie poddawany jest zabiegom rehabilitacyjnym, mającym na celu przywrócenie sprawności kończyn. Z kolei Albert Llovera to były narciarz alpejski, który został sparaliżowany w wieku 18 lat podczas zawodów w Sarajewie a obecnie jest kierowcą samochodu rajdowego serii Super 2000 World Rally Championship.

Zdjęcie, które ukazało się na jego koncie jest opatrzone następującym opisem: „ Dziś pozwolono mi odbyć przejażdżkę z „włączonymi hamulcami”. Od kiedy przyjechali moi rodzice, mogę to wykorzystywać do zaczerpnięcia świeżego powietrza.”

„Jestem tutaj z jednym z moich kolegów z „Guttmann TeamJoanem Lascorzem, kilka dni temu odwiedziłem go w jego pokoju, a teraz on odwiedza mnie w moim przez cały tydzień. Jednego dnia jesteśmy na szczycie, a następnego sami nie wiemy. Cieszmy się każdym dniem i każdą chwilą.”

Pomimo uśmiechu kierowcy Kawasaki, zdaje on sobie dobrze sprawę z tego, że jego rehabilitacja na tym etapie będzie trwała jeszcze przez 3 – 4 miesiące, po kilka godzin dziennie.

AUTOR: migal

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
182 zapytań w 0,533 sek