Home / WSBK / Alex Lowes złamał obojczyk w Malezji

Alex Lowes złamał obojczyk w Malezji

Alex Lowes

Nad zespołem Yamahy w World Superbike zebrały się czarne chmury przed rundą na Donington Park. Nie wiadomo, czy w domowej rundzie weźmie udział Alex Lowes. Brytyjczyk podczas upadku w drugim deszczowym wyścigu złamał obojczyk.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Lowes jechał na szóstej pozycji, kiedy w połowie dystansu zaliczył high-side. Kontuzjowany jest już Sylvain Guintoli, który na Imoli miał dość poważny wypadek. Nie wiadomo, co w tej sytuacji postanowi Yamaha. W Malezji nie zastosowała zastępstwa zawodnika za Francuza.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. Zgłaszam Pawła Szkopka jako kandydata na zastępstwo (mam nadzieję że pan Denning czyta nasz portal).

  2. Pierwszy sezon Yamahy po powrocie i dwóch zawodników kontuzjowanych. Mam nadzieje ,że szybko wrócą do zdrowia. Pech po całości ale maja opcje niech biorą Pawła Szkopka.

  3. Widać że Yamaha jeszcze trochę traci do konkurencji (Kawasaki, Ducati )Niby czasy pojedynczych okrąźeń są dobre, Ale później ciężko przełożyć to na tempo wyscigowe.

  4. Paweł jest teraz w życiowej formie. Ciekawe jaka różnica jest pomiędzy nim a Guintolim lub Lowesem.Ile to motocykl a ile zawodnik.Niestety pewnie nigdy się nie dowiemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
141 zapytań w 0,424 sek