Home / Slider / Anthony West zadebiutuje w World Superbike w Malezji

Anthony West zadebiutuje w World Superbike w Malezji

Anthony West

W najbliższej rundzie World Superbike na torze Sepang w wyścigu World Superbike zobaczymy Anthony’ego Westa – zwycięzcę dwóch wyścigów klasy 250ccm/Moto2 i dwóch World Supersport. Doświadczony Australijczyk zastąpi w zespole Pedercini Racing kontuzjowanego Sylvaina Barriera. Zespół korzysta z motocykli Kawasaki.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Barrier złamał rękę w drugim wyścigu WSBK na torze Motorland Aragon. Na Imoli natomiast kontuzjowany został zastępujący go Lucas Mahias. 34-letni West startował już w ośmiu seriach wyścigowych, wliczając w to: 125ccm, 250ccm, 500ccm, Moto2, MotoGP i World Supersport. W tym roku w domowej rundzie WSS na Phillip Island zajął trzecie miejsce, na wyraźnie słabszym od rywali motocyklu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. O proszę, w takim przypadku fajnie byłoby, gdyby spadł deszcz :D
    I jeszcze jedno: jakie są pozostałe 2 serie wyścigowe, w których startował West? Pewnie jakieś australijskie wyścigi, może lokalne klasy 125 i 250?

  2. Jeśli będzie padać, to można Anthony’ego obstawiać w dziesiątce na tym motocyklu. Kawasaki Pederciniego szału nie robi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
143 zapytań w 0,457 sek