Home / WSBK / Barni Ducati potwierdziło wewnętrzny “transfer” Rinaldiego

Barni Ducati potwierdziło wewnętrzny “transfer” Rinaldiego

Po udziale we wszystkich europejskich rundach World Superbike, Michael Ruben Rinaldi znalazł miejsce na pełen etat na przyszły rok – tak jak się spodziewano, będzie bronił barw ekipy Barni Racing Team, oczywiście na motocyklu Ducati.

22-latek po zdobyciu Pucharu Superstock 1000 dostał od Ducati szansę występów w fabrycznym zespole Aruba.it obok Chaza Daviesa i Marco Melandriego, jednak w przyszłym roku trafi do Barni Ducati, w miejsce Xaviego Foresa. Włoch punktował we wszystkich wyścigach, które ukończył, a w Brnie dojechał do mety w czołowej szóstce. W 2019 roku dosiądzie nowego Ducati Panigale V4.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Nie wiadomo na razie, jakie są plany Xaviego Foresa. Zespół Barni nie wystawi dla niego drugiego motocykla, a więc Hiszpan, który był jedną z rewelacji sezonu (regularne finisze na podium), na razie pozostaje bez pracy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
162 zapytań w 0,487 sek