Home / Slider / Biaggi i pełny powrót do WSBK? “Nigdy nie mów nigdy”

Biaggi i pełny powrót do WSBK? “Nigdy nie mów nigdy”

Max Biaggi

Max Biaggi nie krył swojego zaskoczenia tempem, jakie pokazał pierwszego dnia weekendu World Superbike na Misano. Włoch, który był najszybszy w obu treningach, przyznał na konferencji prasowej, że wcześniej byłby zadowolony z ósmego miejsca w wyścigu. Teraz oczekiwania poszybowały w górę.

“To świetny, niewiarygodny powrót. Takie coś daje ci dużo energii. Oczywiście nie oczekiwałem, że będę na P1 w obu sesjach, mogę tylko podziękować za tę szansę. Dziękuję mojemu zespołowi, który wykonał świetną pracę.” – mówił w wywiadzie dla oficjalnego portalu WSBK.

“Oczywiście to tylko trening, nie kwalifikacje, ale mogliśmy pokazać, że mamy trochę “mięśni pod koszulką”. Inni goście są w bardzo dobrej formie i na pewno myślą o dystansie wyścigowym. Jestem pewien, że są mocni.” – dodał Biaggi.

Kliknij, aby pominąć reklamy

#3 nie ukrywał, że skorzystał na tym, że jest to jego domowy tor, świetnie znany choćby z ostatnich testów. “To włoska runda, byłem tutaj testować. To tylko piątek i to się nie liczy. Ale jeśli chodzi o emocje, liczy się bardzo.”

Biaggiego naturalnie ponownie pytano o powrót do World Superbike na pełen etat. Weteran, co ciekawe, nie odrzucił definitywnie takiej możliwości: “Przed wyścigiem braliśmy pod rozwagę, że to tylko jedna runda. Naprawdę chciałem wrócić do ścigania w ciepłych warunkach by przypomnieć sobie historię. W takich sytuacjach zawsze dawałem z siebie wszystko.”

Max Biaggi

“Mówienie o przyszłym roku to już zbyt wiele, ponieważ jedna runda jest w porządku, a dwie to już naprawdę dużo. A myślenie o pełnym sezonie… Dla mnie byłoby to trudne. Sądzę, że nie potrzebujemy tego. Ale nigdy nie mów nigdy. W tym momencie nie zamierzam ścigać się runda po rundzie, a dzień po dniu. Dziś mamy piątek, jutro sobotę, a potem zobaczymy.” – zakończył.

Źródło: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
120 zapytań w 0,432 sek