Home / Slider / Biaggi ponownie na torze

Biaggi ponownie na torze

Max Biaggi

Były mistrz świata World Superbike Max Biaggi ponownie przetestował motocykl Aprilia RSV4, jeżdżąc przez trzy dni na torze Vallelunga. Już od pewnego czasu pojawiają się pogłoski, że Włoch może powrócić do ścigania w WSBK z dziką kartą.

Oprócz Biaggiego, na włoskim torze jeździł też tester Aprilii, Daniele Veghini. Biaggi przejechał 137 okrążeń, pomagając ekipie w przygotowaniu do rundy w Tajlandii.

Kliknij, aby pominąć reklamy
“Kontynuujemy nasz program, robiąc po drodze trochę niewielkich zmian. Tajlandia będzie dla nas małą zagadką, wysokie temperatury mogą powodować pewne problemy. Z tego powodu staramy się zapobiec kłopotom.” – powiedział Biaggi.

“Testowaliśmy różne możliwości, niektóre dały nam zysk, a inne muszą jeszcze zostać dodatkowo ocenione, tak jak zwykle na testach. Muszę powiedzieć, że cieszył mnie powrót na motocykl. To zawsze pozytywne odczucia.” – zakończył.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Ciekawe w jakiej formie jest. Bayliss był szybki, ale niestety po iluś okrążeniach tracił rytm; a z drugiej strony Haga jak startował z dziką kartą, to nie wiem czy nie ostatni przyjechał. W każdym razie trzymam kciuki, że Max powróci jeszcze choć na jedną rundę :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
137 zapytań w 0,441 sek