Home / WSBK / Biaggi skoncentrowany bardziej niż kiedykolwiek

Biaggi skoncentrowany bardziej niż kiedykolwiek

Lider klasyfikacji generalnej – Max Biaggi mówi, że jest teraz bardziej skoncentrowany niż kiedykolwiek, aby utrzymać swoją przewagę w klasyfikacji World Superbike Championship, jaka powstała po odniesieniu doskonałego, podwójnego zwycięstwa na torze w Misano.
Włoski zawodnik, który w tym tygodniu ukończył 41 lat, potwierdził swoja dobrą dyspozycję zdobywając 50 punktów podczas rundy na torze Misano Adriatico. W połączeniu z potknięciami swoich rywali, pozwoliło mu to na zwiększenie przewagi do bezpiecznych 38,5 punktów nad drugim zawodnikiem. Dzięki takiemu obrotowi sprawy, przed rozpoczęciem ósmej rundy na torze Motorland Aragon, #3 czuje się bardziej pewny swoich aspiracji do tytułu, ale nie zamierza lekceważyć hiszpańskiej rundy.
„Wyścigi w Misano pozostawiły miłe wspomnienia” – powiedział kierowca Aprilii. „Zespół pracuje dobrze i jestem teraz bardziej skoncentrowany niż kiedykolwiek, nawet, jeśli testy w zeszłym tygodniu nie poszły tak jak byśmy tego chcieli. Musimy więc wykorzystać jak najwięcej z tego, nad czym pracowaliśmy.”
Ci, którzy mieli pecha w Misano będą z pewnością chcieli się zrehabilitować, więc należy oczekiwać, że wyniki w sesjach kwalifikacyjnych i wyścigi będą bardzo ciasne, a drobne szczegóły i motywacja mogą zrobić różnicę.” zakończył swoją wypowiedź lider klasyfikacji generalnej.

źródło: crash.net

AUTOR: migal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
173 zapytań w 1,566 sek