Home / WSBK / Biaggi wyklucza możliwość wyścigu z dziką kartą

Biaggi wyklucza możliwość wyścigu z dziką kartą

Max Biaggi

Max Biaggi zaprzeczył jakoby miał w tym roku pojawić się w którymś z wyścigów z dziką kartą. Włoch, który tytuł mistrzowski w WSBK po raz drugi zdobył w 2012 roku wciąż pozostaje członkiem ekipy Aprilii i wykonuje dla niej wiele testów.

Doświadczony Włoch pracuje zarówno nad motocyklami WSBK jak i MotoGP. Aprilia w tym roku powraca do cyklu grand prix, ale Biaggi na pewno nie pojawi się w wyścigu.

Kliknij, aby pominąć reklamy
“Przykro mi że to mówię, ale nie pojadę w tym roku z dziką kartą. Jestem tylko zawodnikiem testowym i moim celem jest pokonanie tak wielu okrążeń jak to możliwe podczas oceniania nowych komponentów i ustawień zarówno dla motocykli MotoGP jak i World Superbike.” – nie pozostawia wątpliwości Biaggi.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
115 zapytań w 0,342 sek