Home / Slider / Camier w końcu wraca na tor

Camier w końcu wraca na tor

Po wielotygodniowej absencji, w ten weekend do ścigania powróci Leon Camier. Brytyjczyk z ekipy Hondy w World Superbike przewrócił się w kwalifikacjach na Imoli w maju, uszkadzając ramię. W lipcu przeszedł zabieg operacyjny, po którym liczył, że wróci na tor w Portimao, ale okazało się to jeszcze niemożliwe.

Kliknij, aby pominąć reklamy

We Francji w ten weekend w końcu będzie mógł się ścigać, i stanie na starcie obok Ryuchiego Kiyonariego. Na razie nie wiadomo, co Camier będzie robił za rok. 33-latek jest łączony z powrotem do British Superbike, którą to serię wygrał w 2009 roku, zanim awansował do WSBK. Pojawiają się też pogłoski, że Honda może dla niego znaleźć miejsce w WSBK, jeśli faktem stanie się wystawienie pięciu motocykli w 2020 roku.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
160 zapytań w 0,519 sek