Home / Slider / Camier wciąż ma problemy zdrowotne. Restart sezonu pod znakiem zapytania

Camier wciąż ma problemy zdrowotne. Restart sezonu pod znakiem zapytania

Leon Camier słabo radził sobie w ostatnich dniach na testach World Superbike w Misano. Brytyjczyk miał nadzieję, że będzie miał możliwość przyzwyczajania się do nowego dla siebie Ducati Panigale V4, jednak zamiast tego, zmagał się z bólem operowanego w grudniu ramienia.

“W okresie pauzy trenowałem, starając się nie nadwyrężać za bardzo ramienia. W ostatnich tygodniach nie miałem problemów jeżdżąc na motocyklach supermotard czy trial. Nie wiem, czy to pozycja na motocyklu w połączeniu z brutalnym hamowaniem maszyny WSBK, czy coś innego.” – przyznał zawodnik.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Jestem naprawdę rozczarowany, że nie mogę jeździć na moim normalnym poziomie i w pełni rozwinąć potencjału motocykla. Przykro mi z powodu Barni i chłopaków. To grupa gości bardzo ciężko pracujących, wspierają mnie również teraz. Coś jest nie tak i z pomocą lekarzy spróbujemy zrozumieć, co to jest, tak szybko jak to możliwe.” – dodał.

Pierwsza runda po wznowieniu sezonu WSBK odbędzie się w Jerez w pierwszy weekend sierpnia. Niewykluczone, że do tego czasu umowa zespołu Barni Ducati z Leonem Camierem może zostać rozwiązana i włosi poszukają zastępstwa. Na razie jednak w pełni wspierają swojego zawodnika. Camier nie wystąpił w pierwszej rundzie WSBK w Australii.

Źródło: gpone.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. On z tymi kontuzjami, to jakaś masakra. Już nie pamiętam kiedy przejechał normalnie sezon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
138 zapytań w 0,680 sek