Home / Slider / Crescent Suzuki już po prezentacji

Crescent Suzuki już po prezentacji

Suzuki

Kolejny zespół stawki World Superbike pokazał swoją tegoroczną broń. Tym razem padło na Suzuki, które w rękach Eugene’a Laverty’ego i Alexa Lowesa ma zakończyć złą passę i powalczyć o coś więcej niż w ostatnich sezonach. Cieszy fakt, że na owiewkach fabrycznego zespołu można znaleźć polski akcent w postawi emblematów GRANDys duo.

Nowy GSX-R1000, od teraz pod szyldem sponsora tytularnego Voltcom, został pokazany w bazie zespołu w Verwood. Silnikiem maszyny standardowo zajmuje się Yoshimura, łatwo zauważyć też nowe kolory. Suzuki w tym roku będzie korzystać z czerwonych, białych i niebieskich barw. Ostatni raz Suzuki wygrało wyścig World Superbike w 2010 roku na torze Kyalami (RPA). Wtedy jednak zespół był prowadzony przez Alstare.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Bardzo miło jest zobaczyć na motocyklach startujących w WSBK logo rodzimej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
179 zapytań w 1,271 sek