Home / WSBK / Davide Giugliano wróci do WSBK z Red Bull Hondą?

Davide Giugliano wróci do WSBK z Red Bull Hondą?

Pojawiły się pogłoski, że Davide Giugliano może niedługo powrócić do World Superbike. Włoch ma testować motocykl Red Bull Hondy podczas przyszłotygodniowych jazd na niemieckim torze Lausitzring. Włoch latem rozstał się z ekipą Tyco BMW w British Superbike i szuka dla siebie posady.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Stefan Bradl nie może być obecny na testach, ponieważ bierze udział w Suzuka 8 Hours, odbywającym się w tym samym czasie. Drugim zawodnikiem który testować ma tegoroczną nową Hondę, jest Michele Magnoni. Nie wiadomo póki co, co będą oznaczały te testy dla Włocha. Jeśli spisze się dobrze, niewykluczone, że na stałe zastąpi tragicznie zmarłego Nicky’ego Haydena.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Niech wraca. I najlepiej niech dołączy do Hondy. Pomijając już żałobę po śmierci Haydena – z samym Bradlem będzie im ciężko o rozwój maszyny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
119 zapytań w 0,437 sek