Home / WSBK / Davies i Fores rywalami Gosi Rdest w Audi Sport TT Cup

Davies i Fores rywalami Gosi Rdest w Audi Sport TT Cup

Davies, Fores

Zawodnicy World Superbike, którzy ostatnio stawali na podium na Lausitzringu – Chaz Davies i Xavi Fores – gościnnie wezmą udział w wyścigach Audi Sport TT Cup na węgierskim Hungaroringu. W serii tej startuje regularnie Gosia Rdest, a zeszłorocznym mistrzem jest Jan Kisiel.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W pierwszym treningu Davies zajął 14, a Fores 16. pozycję w stawce 18. zawodników. Gosia Rdest wykręciła 12. czas. W wyścigu pojedzie jeszcze jeden z byłych czołowych zawodników British Superbike, Josh Caygill, który był najszybszym z motocyklistów.

W weekend rozegrane zostaną dwa wyścigi – sobotni o 16:20, a niedzielny o 11:45. Będzie je można na żywo obejrzeć na stronie www.audimedia.tv. Wszyscy zawodnicy tej stawki startują jednakowymi samochodami wyścigowymi Audi TT.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
163 zapytań w 2,394 sek