Home / WSBK / Debiut bez zawodników Effenbert Liberty

Debiut bez zawodników Effenbert Liberty

Potwierdziła się informacja sprzed kilku dni. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie zespołu, Effenbert Liberty Racing nie pojawi się na starcie kolejnej rundy World Superbike Championship, która zadebiutuje w dniach 24 – 26 sierpnia na podmoskiewskim obiekcie.

Pozostaje tylko kilka wyścigów do końca SBK World Championship 2012, wyścigów, które dla Liberty Racing Team nie są decydujące dla klasyfikacji. Ale bez wątpienia, dla czeskiego zespołu ostatnia część sezonu jest wstępem do konstruktywnej reorganizacji zasobów ludzkich, technicznych i logistycznych u progu następnego sezonu wyścigowego.”możemy przeczytać w oświadczeniu prasowym. Liberty Racing Team świadomie postanowił nie uczestniczyć w Grand Prix Moskwy, która odbędzie się w ostatni weekend sierpnia i stanowi absolutną premierę tej serii wyścigów na rosyjskiej ziemi.”

Zespół potwierdził jednak, że powrócą na ostatnie trzy rundy, które rozpoczną od weekendu na niemieckim torze Nurburgring. Kierowcy tego zespołu – Jakub Smrz oraz Maxime Berger przystąpią do niej bardzo zmotywowani a powracający do ścigania po wyleczeniu urazu kręgosłupa Brett McCormick, dzięki opuszczeniu wyścigu w Rosji, będzie mógł jeszcze lepiej przygotować się fizycznie do pozostałych rund tego sezonu.

Liberty Racing Team wyraził również chęć dalszego uczestnictwa w sportach motorowych. Zamierza skupić się nie tylko na osiąganiu dobrych rezultatów, ale również inwestować w sposób bardziej opłacalny i celowy, budując swoją przyszłość poprzez analizę w sposób ostrożny i przewidywalny.

AUTOR: migal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
173 zapytań w 1,417 sek