Home / WSBK / Dwudniowe prywatne testy Ducati w Aragonii

Dwudniowe prywatne testy Ducati w Aragonii

Alvaro Bautista z Chazem Daviesem odbyli dwudniowe testy ze swoim zespołem Ducati na torze Motorland Aragon. To tak rozpocznie się europejska część sezonu World Superbike. Bautista ma doskonały początek roku, bowiem wygrał wszystkie dotychczasowe wyścigi.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zgoła inaczej jest w przypadku Daviesa. Walijczyk ma problemy nawet z dostawaniem się do czołowej dziesiątki. Jednak Aragonia to teren, na którym zawsze czuł się znakomicie i jeśli jest jakieś miejsce, gdzie mógłby się przełamać, to właśnie ten hiszpański obiekt. Od czterech lat Davies wygrywa na Motorland Aragon przynajmniej jeden wyścig.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Kurcze, testują w Aragonii, gdzie Ducati jest zawsze bardzo silne, a tor wręcz jest imienia Chaza Daviesa, to już się boję :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
170 zapytań w 0,494 sek