Home / Slider / Fotka dnia: Zawodnicy WSBK na start!

Fotka dnia: Zawodnicy WSBK na start!

Rusza sezon 2018 w mistrzostwach świata World Superbike. Najważniejsza produkcyjna kategoria mistrzowska startuje już w ten weekend dwoma wyścigami na torze w Australii. Na Phillip Island zaprezentowano pełną stawkę tych zawodów. Nieco rozczarowująca może być jedynie liczba zawodników, którzy przystąpili do ścigania. Po wycofaniu zespołu Grillini Suzuki, zgłoszonych do pełnego sezonu pozostało tylko 19 zawodników.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Na pocieszenie pozostaje fakt, że w pierwszej rundzie dzięki dzikim kartom i pojedynczym zgłoszeniom wystartuje trzech lokalnych zawodników, co podbije stawkę do 22 motocykli World Superbike. Pierwszy wyścig w sobotę o 5:00 rano czasu polskiego, drugi w niedzielę o tej samej porze.

W ten weekend rusza też nasza Liga Typerów. Punktacja poszczególnych pozycji została nieco zmieniona, warto zapoznać się też ze szczegółowym regulaminem. Od tego roku typujemy również serię World Supersport.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Fot.: worldsbk.com

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 7

  1. Macie pomysł gdzie to bedzie można obejrzeć ?

  2. Też się właśnie zapytowuje gdzie? Bo przez tą głupią olimpiadę jakieś powtórki tylko chyba będą i to na ES2 :(((

  3. trzeba poszperać po necie za jakimś …stream’em. drakula… albo batman… trzeba próbować albo tu albo tu, bo się zmienia… reklam trochę wskakuje, ale da radę :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
114 zapytań w 0,457 sek