Home / Slider / Hayden potwierdzony na Suzuka 8 Hours

Hayden potwierdzony na Suzuka 8 Hours

Hayden o powrocie na Superbike. Zobacz wideo z testów

Nicky Hayden został potwierdzony przez Hondę jako partner Michaela van der Marka i Takumiego Takahashiego w zespole MuSASHi RT HARC-PRO na wyścig Suzuka 8 Hours. Jest to powrót Amerykanina na Suzukę. W parze z Ryuichim Kiyonarim pokonał jednak tylko jedno okrążenie w 2003 roku.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Dla mnie to wielki zaszczyt uczestniczyć w takim wyścigu jak Suzuka 8 Hours, mającym długą historię i tak odmiennym, jeśli patrzeć na procedurę startu, pit-stopy czy współpracę z kolegami zespołowymi w celu znalezienia ustawień, pasujących nam wszystkim.” – powiedział Nicky Hayden.

Michael van der Mark już dwa razy wygrywał te zawody, w zeszłym roku jednak Honda przegrała prestiżowy pojedynek z Yamahą. W tym roku postara się odzyskać koronę.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Fajnie że Hayden potwierdzony! Czyli na Suzuka 8H Honda zespół ma skompletowany. 3mam kciuki za powrót na P1 i wygraną walkę z Yamahą ;p

  2. Ekstra :) znamy składy Yamahy, Musashi Hondy, a jak inne zespoły? Coś mówiło się o Zarco w Suzuki, pewnie inne fabryki, jak i zespoły też skuszą “światowych” zawodników – bo F.C.C. Honda chyba ostatnio jeździło z Aegerterem?

  3. Ciekawa rywalizacja się szykuje w tym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
138 zapytań w 0,492 sek