Home / WSBK / Hector Barbera ponownie w WSBK

Hector Barbera ponownie w WSBK

Hector Barbera, który w barwach Orelac Kawasaki miał okazję niedawno zadebiutować w World Superbike, w maju na Imoli pojedzie ponownie – znów w ramach zastępstwa za kontuzjowanego Leandro Mercado. Argentyńczyk doznał urazu nadgarstka, przewracając się w Aragonii dwie rundy temu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Co prawda Mercado celował w powrót właśnie na włoską rundę WSBK, ale wciąż musi poczekać dwa tygodnie, aż ręka odzyska pełną sprawność. W ostatnim tygodniu bowiem lekarze w Barcelonie zalecili mu dłuższy odpoczynek. Teraz Mercado ma zamiar wrócić na wyścigi w Jerez de la Frontera, które odbędą się w dniach 7-9 czerwca.

Barbera w Assen nie zdobył punktów. Dwukrotnie zajął 16. pozycję, a wyścig Superpole, będący trzecią szansą na punkty, został odwołany.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Jestem ciekaw jak sobie Barbera w WSBK poradzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
163 zapytań w 0,505 sek