Home / WSBK / Honda World Superbike prezentuje swoje barwy

Honda World Superbike prezentuje swoje barwy

Zespół Honda World Superbike tuż przed rozpoczęciem pierwszego dnia, oficjalnych tym razem, testów na torze Phillip Island zaprezentował barwy, w jakich walczyć będą zawodnicy tej ekipy w nadchodzącym cyklu zmagań.

Zarówno Jonathan Rea jak i Hiroshi Aoyama ścigać się będą na Hondach CBR1000RR Fireblade w specyfikacji na 2012 rok, która to jest wersją stworzoną z okazji dwudziestej rocznicy produkcji tej kultowej maszyny producenta z Kraju Kwitnącej Wiśni. Aż do końca sezonu 2013 partnerem tej ekipy będzie też Castrol. Co ciekawe, współpraca owej marki i Hondy sięga jeszcze 1959 roku!

Światowy producent smarów nie jest jednak tytularnym sponsorem ekipy, w której ścigają się Irlandczyk oraz Japończyk. Ich maszyny i kombinezony mają barwy w dużej mierze oparte na jednym z dostępnych malowań Fireblade. Dominuje więc kolor biały z czerwonymi i niebieskimi wstawkami.

AUTOR: nelka-23

Zainteresowana wszelkiego rodzaju sportami motorowymi, głównie MotoGP, WSBK oraz F1. Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Z portalem MOTOGP.PL związana od maja 2006 roku, od 2012 współpracująca z zespołem LCR Honda startującym w MotoGP.

Komentarze: 0

  1. niesamowita maszyna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
187 zapytań w 2,525 sek