Home / WSBK / Jordi Torres rozwiązał kontrakt z MV Agustą!

Jordi Torres rozwiązał kontrakt z MV Agustą!

Jordi Torres nie pojedzie już w tym roku w World Superbike wraz z fabryczną ekipą MV Agusty. Hiszpański zawodnik w ten weekend po raz drugi z rzędu zastąpi w MotoGP Tito Rabata w ekipie Avintii Ducati. Zespół MV Agusty do spółki z samym zawodnikiem zadecydowali wspólnie o zaprzestaniu współpracy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jako powód rozwiązania umowy podano duże różnice czasowe pomiędzy strefami, w jakich w kilku kolejnych tygodniach będzie musiał “meldować się” Jordi Torres (kolejna runda WSBK odbywa się w Argentynie, a MotoGP w Japonii). Utrudniałoby skupienie się na startach w World Superbike, a prawdopodobnie Torres może wziąć udział w jeszcze jednej, kolejnej rundzie MotoGP w zastępstwie za Rabata.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Czyli to już koniec MV Agusty w WSBK.

  2. MV Agusta robi jedne z najładniejszych motocykli, ale zarządzanie tą firmą to istne kuriozum. Sam nie wiem czy szkoda… w końcu to dorośli ludzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
176 zapytań w 0,594 sek