Home / WSBK / „Klątwa Vinalesa”? Isaac Vinales nie pojedzie w Navarze po teście na COVID-19

„Klątwa Vinalesa”? Isaac Vinales nie pojedzie w Navarze po teście na COVID-19


Pierwsza w historii runda World Superbike na torze Navarra w Hiszpanii odbędzie się bez Isaaca Vinalesa. Kuzyn Mavericka Vinalesa z MotoGP został pozytywnie zdiagnozowany podczas obligatoryjnego testu na COVID-19. To pierwszy rok Isaaca w tej klasie, z najlepszym miejscem #11 w Assen.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Informacja ta zbiega się czasowo z ogromnymi problemami jakie przechodzi cała rodzina Vinalesów zaangażowana w ściganie w mistrzostwach świata. Najpierw Maverick Vinales został zawieszony przez Yamahę w MotoGP, a teraz doszło do rozwiązania kontraktu. Ekipa ojca Mavericka – Angela Vinalesa – w World Supersport 300 po pół roku współpracy z Yamahą także zakończyła starty z nią i szuka innego producenta.

Źródło, fot. worldsbk.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
166 zapytań w 1,479 sek