Home / Slider / Kontuzja wyklucza Nicky’ego Haydena z testów

Kontuzja wyklucza Nicky’ego Haydena z testów

Nicky Hayden

Zespół Hondy w klasie Superbike miał testować w tym tygodniu w Jerez razem ze Stefanem Bradlem i Nickym Haydenem. Amerykanin odniósł jednak kontuzję na torze flattrackowym skręcając kolano.

Kliknij, aby pominąć reklamy
Nieszczęście przydarzyło się w zeszły piątek w pobliżu Barcelony. Nicky Hayden skręcił kolano podczas treningu na swojej maszynie do flat-tracku. Obawy budzi możliwe zerwanie więzadeł.

Gwiazda Hondy wróciła do Stanów celem przeprowadzenia dokładniejszych badań. Dopiero wtedy zapadnie decyzja o dalszych jazdach Amerykanina.

Hayden testował w zeszłym tygodniu przez dwa dni na torze MotorLand Aragon. W tym tygodniu jego nowy kolega zespołowy Stefan Bradl będzie testował sam.

Następnie będzie miała miejsce siedmiotygodniowa przerwa zimowa, aż do następnego zimowego testu w styczniu przyszłego roku.

Kliknij, aby pominąć reklamy
Źródło: Speedweek.com

 

AUTOR: Paweł Zglejc

Fan motocykli i wyścigów motocyklowych od 2006 roku dzięki takim zawodnikom jak Troy Bayliss, Nicky Hayden, Casey Stoner i James Toseland.

Komentarze: 1

  1. Nie fajnie, przerabialem to i dlatego juz moto mam, ale tylko w tv ;-). Akurat wroci na nowa „Fajerke” w nowym roku. Szybkiego powrotu do zdrowia zycze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
176 zapytań w 1,356 sek