Home / Slider / Krummenacher awansuje do WSBK z Puccetti Kawasaki

Krummenacher awansuje do WSBK z Puccetti Kawasaki

Randy Krummenacher

Czołowy zespół World Supersport – Pucetti Racing – już za rok uzupełni stawkę mistrzostw świata World Superbike. Awans do najlepszej serii motocykli produkcyjnych otrzymał Randy Krummenacher, wicelider tabeli WSS, przegrywający tylko z Kenanem Sofuoglu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zespół Pucetti został założony w 1996 roku, a od 2005 ściga się w WSS. W zeszłym roku mistrzostwo w jego barwach – czwarte – zdobył Sofuoglu. Pojawiały się pogłoski, że w Pucetti w WSBK może jeździć zwolniony z Ducati Davide Giugliano. Tak się jednak nie stało.

Krummenacher będzie jedynym zawodnikiem w World Superbike. W World Supersport pozostanie Kenan Sofuoglu, który będzie walczył o kolejne mistrzostwo świata tej klasy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
169 zapytań w 0,514 sek