Home / WSBK / Laverty celuje w podium

Laverty celuje w podium

Eugane Laverty w ostatnich kilku wyścigach nie prezentował formy, na jaką sam zawodnik by liczył. Jednak ostatnie testy jakie przeprowadził wraz z zespołem na torze Motorland Aragon, pozwoliły na znalezienie i usuniecie problemu jaki przeszkadzał w odniesieniu dobrych wyników.

Problemem jaki dręczył zawodnika i jego motocykla, okazał się mieć swoje podłoże w elektronice. Dzięki testom przeprowadzonym w ubiegłym tygodniu, udało się wyeliminować ten problem a sam zawodnik czuje się bardziej pewnie i liczy na powrót do ścisłej czołówki i walkę o kolejne miejsca na podium.

Przed weekendem w Aragon, jestem w pozytywnym nastroju po naszym udanym teście na tym samym torze w zeszłym tygodniu. Odkryliśmy problem elektroniki, który przeszkadzał nam w ciągu ostatnich trzech rund i teraz postaram się wrócić ponownie na podium jak to było w Assen i na Monza.” – powiedział 26-cio letni zawodnik z Toomebridge.
„Z jednej strony jestem zły, że ta kwestia poważnie nas kosztowała w walce o mistrzostwo, ale jednocześnie czuję ulgę, że nareszcie ten problem został rozwiązany. Jesteśmy dopiero na półmetku sezonu i przed nami pozostaje wiele wyścigów, w których będę walczył o powrót do pierwszej piątki w mistrzostwach.” – powiedział zawodnik, który obecnie zajmuje ósmą lokatę w klasyfikacji generalnej.

źródło: crash.net

AUTOR: migal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
173 zapytań w 1,520 sek