Home / WSBK / Le Mans: 1st grid dla Daniela

Le Mans: 1st grid dla Daniela

Czy po niezbyt udanym występie w Chinach Daniel Pedrosa znowy stanie na najwyższm stopniu podium? Czy może Casey Stoner jeszcze raz pokaże, że trudne warunki są jego sprzymierzeńcem? Nie należy również zapominać o takich kierowcach jak Randy de Puniet,Czy po niezbyt udanym występie w Chinach Daniel Pedrosa znowy stanie na najwyższm stopniu podium? Czy może Casey Stoner jeszcze raz pokaże, że trudne warunki są jego sprzymierzeńcem? Nie należy również zapominać o takich kierowcach jak Randy de Puniet, zawodnik gospodarzy, czy obecnie prowadzący w klasyfikacji Andrea Divizioso.

Kwalifikacje obyły się w znacznie lepszych warunakach (18oC , wilgotny, ale nie mokry tor ). niż dzisiejsza rozgrzewka. Zmianie pogody towarzyszyła
również zmiana kolejność zawodników, którzy przestali już skupiać się na ustawieniach swojej maszyny, a zaczęli walczyć ze wszystich sił o pole position. W dniu dzisiejszym ta walka najlepiej wyszła obecnemu mistrzowi świata Danielowi Pedrosie (1.37’391) i to on wystartuje jutro ok.. godz. 12.15 z pierwszej pozycji na torze Le Mans. W pierwszym szeregu będą towarzyszyć mu: Casey Stoner (1.37’880), Jorge Lorenzo (1.37’882) oraz Sebastian Porto (1.38’123). Argentyńczyk z teamu Aprilla Aspar już w sesji treningowej pokazał, że jest w dobrej formie i będzie z pewnością jednym z głównych kandydatów na podium. Czarnym koniem wyścigu w Le Mans, może natomiast okazać się Francuz – Sylvian Guintoli z teamu Equipe GP de France — Scrab, który jeździ bardzo pewnie, osiągając dzisiaj 7 i 8 najlepszy rezultat co daje mu jutro miejsce w drugim rzędzie.
Wszystko wyjaśni się już jutro. Patrząc na to, jak bardzo wyrównan jest stawka w klasie 250 cc możemy spodziewać się pięknego widowiska.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
113 zapytań w 0,360 sek