Home / WSBK / Libert Racing rezygnuje z usług Maxime Berger

Libert Racing rezygnuje z usług Maxime Berger

Effenbert Liberty Racing postanowiło zrezygnować z usług Maxime Berger. Dlatego też, tego francuskiego zawodnika nie zobaczymy już na torze do końca sezonu 2012. Jako powód podano naruszenie umowy przez #121.

Sam zawodnik, w wywiadzie dla „Sport Bikes” zaprzecza jakoby miało dojść z jego strony do jakichkolwiek naruszeń umowy, a w szczególności do zaległości w jego zobowiązaniach finansowych względem zespołu.

Jest to więc już trzeci zawodnik czeskiego zespołu, który opuszcza go przed zakończeniem sezonu. Przypomnijmy, że jako pierwszy z zespołu odszedł Sylvain Guintoli – który teraz reprezentuje barwy PATA Racing, następnie przyszła kolej na Jakuba Smrza, który znalazł pracę w BSB a teraz na trzeciego etatowego kierowcę – Maxima Berger.

Tak więc podczas ostatnich dwóch rund na torach Portimao oraz Magny Cours, w zespole Effenbert Liberty Racing na motocyklach Ducati zobaczymy Lorenzo Lanziego oraz Bretta McCormicka.

AUTOR: migal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
169 zapytań w 1,296 sek