Home / WSBK / Lorenzo najszybszy w klasie 250ccm

Lorenzo najszybszy w klasie 250ccm

Hiszpańskie zawodnika teamu Fortuna Aprilia nie opuszcza forma i po wygranej w Assen. Jorge wykręcił najlepszy czas podczas porannego treningu wolnego. Ponad sekundę za nim znalazł się Alex de Angelis, trzecie miejsce okupuje japończyk Hiroshi AoyamaHiszpańskie zawodnika teamu Fortuna Aprilia nie opuszcza forma i po wygranej w Assen. Jorge wykręcił najlepszy czas podczas porannego treningu wolnego. Ponad sekundę za nim znalazł się Alex de Angelis, trzecie miejsce okupuje japończyk Hiroshi Aoyama. Czwarta lokata poszła do Yukiego Takahashi. Powracający do formy Hectro Barbera finiszował na całkiem niezłej ósmej pozycji.

Jorge pokazuje także świetną formę podczas pierwszej sesji kwalifikacyjnej, która właśnie się zakończyła. Hiszpan poprawił swój czas z porannego treningu i nadal przoduje ponad pół sekundy nad drugim Alexem de Angelisem z teamu Master MVA Aspar. Dużym zaskoczeniem jest trzecia pozycja Hektora Barbery, który jak pamiętamy był kontuzjowany. Pierwszy rząd dopełniają Andrea Dovizioso. Ostatnim z zawodników mieszczących się w czasie poniżej 1’33 był Hiroshi Aoyama.

W pierwszej dziesiątce znalazł się także Shuhei Aoyama, który zajął ósmą pozycję. Zaraz za nim uplasował się świetnie jeżdżący, choć nieco pechowy czech Jakub Smrz.

Podsumowując: Lorenzo mocno wziął się za siebie i już od poprzedniej rundy dominuje w klasie 250ccm. Nie było także podczas pierwszego dnia GP Wielkiej Brytanii. Ale stawka jest silna i Hiszpan musi mieć się na baczności bo każdy błąd może być bezwzględni wykorzystany przez przeciwników.

Źródło: www.motogp.com

Trening wolny 1

Sesja kwalifikacyjna 1

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
117 zapytań w 0,408 sek