Home / WSBK / Lorenzo przed braćmi Aoyama

Lorenzo przed braćmi Aoyama

40 minutowy, pierwszy trening kwalifikacyjny na torze Motegi w Japonii dał nam pewien przegląd, jak będzie wyglądała czołówka jutro oraz podczas niedzielnego wyścigu.
Przez większość sesji, na prowadzeniu w tabeli czasów miejsce zajmował Hiroshi Aoya40 minutowy, pierwszy trening kwalifikacyjny na torze Motegi w Japonii dał nam pewien przegląd, jak będzie wyglądała czołówka jutro oraz podczas niedzielnego wyścigu.
Przez większość sesji, na prowadzeniu w tabeli czasów miejsce zajmował Hiroshi Aoyama.

Jednak prawdziwa walka zaczęła się na 4 minuty do końca kwalifikacji, kiedy to najlepszy czas uzyskał Shuhei Aoyama. Jednak później z prowizorycznego pole positon zepchnął go jego starszy brat Hiroshi Aoyama. Zanosiło się na to, że powtórzy się kolejność z porannych treningów.
Jednak tylko kilka sekund potrzebował lider klasyfikacji generalnej Jorge Lorenzo, aby pogodzić braci i z czasem 1’52.132 zająć pierwsze miejsce w dzisiejszych kwalifikacjach.
Taka kolejność utrzymała się do końca sesji.

4. był Yuki Takahashi, 5. Alex de Angelis, 6. Andrea Dovizioso, 7. Roberto Locatelli, a prowizoryczny drugi rząd uzupełnił Ryuij Yokoe, japoński zawodnik z dzika kartą.

Interesującym faktem jest to, iż 10. miejsce zajął zawodnik z Tajlandii 18-letni Ratthapark Wilairot.

Wyniki:

Trening wolny 1

Sesja kwalifikacyjna 1

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
118 zapytań w 0,451 sek