Home / WSBK / Lorenzo utrzymuje Pole Position

Lorenzo utrzymuje Pole Position

Jorge Lorenzo nie poddał się w walce z Alexem de Angelis podczas drugich kwalifikacji Grand Prix Marlboro w Katarze i utrzymał w dniu dzisiejszym swoje Pole Position.
Zawodnik Fortuna Honda, którego ze względu na karę ominął udział w ostatnimJorge Lorenzo nie poddał się w walce z Alexem de Angelis podczas drugich kwalifikacji Grand Prix Marlboro w Katarze i utrzymał w dniu dzisiejszym swoje Pole Position.
Zawodnik Fortuna Honda, którego ze względu na karę ominął udział w ostatnim wyścigu postanowił chyba — jako jedyny i niepokonany — błyszczeć w tym tygodniu na torze w Losail.

Jest to bowiem wydarzenie, podczas którego w ubiegłym roku udało mu się wygrać w kategorii 125 cc i to w najlepszym w historii Grand Prix czasie.
Alex de Angelix, którego Lorenzo zepchnął na drugą pozycję już po raz piąty będzie miał szansę startować z pierwszego rzędu.
Ten zawodnik z San Marino, który niedawno podpisał nową umowę z oficjalnym zespołem fabrycznym Aprilia ( do roku 2007 ) stanie w pierwszym rzędzie wraz z dwoma zawodnikami będącymi pretendentami do tegorocznego tytułu mistrza — z Caseyem Stonerem i Danim Pedrosą.
Argentyńczyk Sebastian Porto, zwycięzca ostatniego Grand Prix w Losail w klasie 250 cc stanie wraz z Andreą Dovizioso, Hiroshi Aoymą i Randy de Puniet w drugim rzędzie.

Wyniki:

Sesja treningowa 2

Sesja kwalifikacyjna 2

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 0,395 sek