Home / WSBK / Loris Baz odpuszcza rundę na Laguna Seca

Loris Baz odpuszcza rundę na Laguna Seca

Kontuzja, jaką odniósł Loris Baz podczas sesji warm-up przed wyścigiem na Nurburgringu, okazała się poważniejsza niż początkowo przypuszczano. Kierowca Kawasaki Racing Team musi bowiem zrezygnować z wyścigów na Mazada Raceway Laguna Seca, które odbędą się w ostatni weekend września.

Francuski kierowca, który obecnie zajmuje szóste miejsce w klasyfikacji generalnej mistrzostw, zmuszony jest do odpuszczenia kolejnej rundy sezonu. Będą to już trzecie – po Nurburgringu i Istanbul Park zawody, w których #76 będzie pozbawiony możliwości walki o kolejne punkty.

„Tak, jest mi bardzo przykro ogłosić, że nie będę jeździł w USA .. mój kręgosłup jest złamany od Nurburgringu i muszę odpocząć .. Bardzo mi smutno ..” – napisał na twitterze

Jak na razie nie wiadomo kto będzie zastępował Francuza podczas dwunastej rundy sezonu. Nie wiemy również, jak długo potrwa jego rehabilitacja.

AUTOR: migal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
181 zapytań w 1,577 sek