Home / WSBK / Maxime Berger w szpitalu po próbie samobójczej

Maxime Berger w szpitalu po próbie samobójczej

Do szpitala we francuskim Dijon trafił Maxime Berger, były zawodnik World Superbike z zespołów Supersonic Team i Liberty Racing na Ducati, i Ten Kate w Superstock 1000. Jak informują media, 28-latek dokonał próby samobójczej. Stan Francuza jest krytyczny.

W internecie rozniosła się nawet informacja, że Maxime Berger zmarł, ale okazało się to jedynie niepotwierdzoną i źle zrozumianą informacją, pochodzącą od menedżera zawodnika.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W World Superbike Maxime Berger nie odegrał nigdy wielkiej roli – choć też nie miał nigdy topowego sprzętu – startując przez dwa pełne sezony – 2011 i 2012. Najlepszą jego pozycją było czwarte miejsce w domowej rundzie na torze Magny Cours.

Uważniejsi fani mogą go pamiętać z nietypowego zdarzenia na Donington Park w 2011 roku. Na wyjściu z ostatniego zakrętu toru dosłownie ukręciła się obręcz jego tylnego koła, powodując niespodziewany upadek zawodnika.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 6

  1. To zawsze bardzo smutne wiadomości, że człowiek jest zmuszony do podjęcia takiego działania :/ Oby wyszedł z tego i robił to, co uwielbia

  2. Czepię się, ale po redaktorze tego portalu nie spodziewałem się tak amatorskiego określenia “dosłownie ukręciła się obręcz koła …”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
145 zapytań w 0,420 sek