Home / Slider / Michael van der Mark zostaje w BMW na sezon 2025!

Michael van der Mark zostaje w BMW na sezon 2025!

Kolejne miejsce w stawce WSBK na sezon 2025 jest już zajęte. Michael van der Mark pozostanie w zespole BMW wraz z Toprakiem Razgatlioglu na kolejny sezon, po mocnym początku obecnej kampanii.

W pierwszych czterech rundach Holender zbliżył się do swojej najlepszej formy po dwóch sezonach przerywanych kontuzjami, a BMW nagrodziło te osiągnięcia nowym kontraktem. Będzie to jego piąty rok na BMW.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Z Razgatlioglu na dwuletnim kontrakcie obejmującym lata 2024 i 2025, nieuniknione były pytania o to, kto będzie jego zespołowym kolegą, choć kluczowe osoby z BMW – w tym sam #54 – dawały wskazówki na temat przyszłości. Marc Bongers, dyrektor BMW Motorrad Motorsport, powiedział na testach w Misano, że „nie ma powodu, aby cokolwiek zmieniać”.

Te komentarze poparł Shaun Muir, szef zespołu BMW, podczas pierwszego treningu na rundzie w Emilii-Romanii. W Assen Razgatlioglu wyraził preferencję, by van der Mark był jego zespołowym kolegą na 2025 rok, a teraz to się potwierdziło, ponieważ Holender pozostaje w zespole.

Źródło: worldsbk.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
143 zapytań w 1,923 sek