Home / WSBK / Nietypowe malowanie motocykla Michele Fabrizio

Nietypowe malowanie motocykla Michele Fabrizio

Podczas drugiej rundy World Superbike Championship, która odbędzie się na hiszpańskim obiekcie Motorland Aragon, na owiewkach motocykla Michele Fabrizio z zespołu Red Devils Roma, pojawi się nietypowe malowanie.

W porozumieniu ze sponsorem zespołu jakim jest General Incest, podczas zbliżającej się rundy w Aragonii, na bocznych owiewkach motocykla #84 pojawi się nietypowe malowanie. Będzie ono miało na celu wsparcie dwójki włoskich oficerów marynarki wojennej, którym jest przedstawiony zarzut morderstwa dwóch rybaków.

Do zdarzenia miało dojść w ubiegłym roku w Indiach, kiedy to Massimiliano Latorre i Salvatore Girone byli częścią wojskowego zespołu bezpieczeństwa chroniącego cysterny przed piractwem.

„Vi aspettiamo casa” (czekamy w domu) – taki oto napis będzie znajdował się na owiewkach Aprili Fabrizio i według zespołu nie będzie to polityczne stanowisko wobec Indii  – które w tym roku będzie po raz pierwszy gospodarzem World Superbike Championship (ostatnia runda sezonu 17 listopada), ale proste przesłanie wsparcia dla dwójki marynarzy i ich rodzin. Będzie to również sposób, aby zwrócić uwagę mediów na tę skomplikowaną sytuację.

AUTOR: migal

komentarze 2

  1. Może niech rownież, malowaniami na owiewkach, zmusza rząd Indii do usprawnienia sądów w sprawach gwałtów i niewłaściwego traktowania kobiet w tym mentalnie zacofanym kraju

  2. Brawo, przynajmniej robią coś w sprawie swoich rodaków, a nie jak w PL, która ślimaczy się z uwięzioną obecnie Polką na Białorusi, która jest przetrzymywana bezprawnie przez celników Łukaszenki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
158 zapytań w 1,405 sek