Home / Slider / Paweł Szkopek w dwóch kolejnych rundach WSBK – już w ten weekend na Imoli

Paweł Szkopek w dwóch kolejnych rundach WSBK – już w ten weekend na Imoli

Paweł Szkopek

Paweł Szkopek poinformował, że na pewno pojedzie w dwóch nabliższych rundach World Superbike, a także jest bliski umowy na pełny sezon 2016. Pierwsza z tych dwóch rund rozpoczyna się już w piątek na włoskim torze Imola.

“Mam dla Was dobre wieści! Dzięki wsparciu firmy Salag wystartuję na pewno w dwóch kolejnych rundach WorldSBK. Umowa zbliża mnie bardzo do możliwości dokończenia sezonu w WSBK. Chciałbym za to bardzo serdecznie podziękować Panu Adamowi Galasowi, bo bez jego pomocy by się to nie udało. Trzymajcie kciuki!” – napisał Paweł Szkopek na swoim profilu facebookowym.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Szkopek w Assen wystartował na motocyklu Yamaha węgierskiego zespołu Team Toth. Punktów nie zdobył, ale w drugim wyścigu, w trudnych warunkach w początkowej fazie zawodów pokazał się z bardzo dobrej strony, przez pewien czas jadąc w ścisłej czołówce.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. No właśnie..może znowu popada deszcz to wtedy może nawiązać walke nawet i z najlepszymi a to znaczy ze brakuje mu w miare konkurencyjnej maszyny żeby pokazać co potrafi na torze suchym Ciekawe co by było gdyby chociaż na jeden wyścig miał Kwasaki Toma Sykesa albo chociaż Honde van der marka

  2. trzymamy kciuki jak zwykle!! :)

  3. Rossi wspominał ostatnio ze w Motogp można spokojnie ścigać się do 40stki. Oby Paweł udowodnił ze w WSBK po czterdziestce tez mozna;-)
    Ale….. Oby żaden z nich nie wsiadł na moto po “pięćdziesiątce” no chyba ze mówimy jednak o wieku;-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 0,498 sek