Home / Slider / Paweł Szkopek z dziką kartą w WSBK na Magny-Cours!

Paweł Szkopek z dziką kartą w WSBK na Magny-Cours!

Paweł Szkopek

Podczas rundy World Superbike na torze Magny-Cours zobaczymy już drugiego w tym roku naszego reprezentanta – tym razem dziką kartę na zawody otrzymał Paweł Szkopek, który ma już na koncie starty w WSBK, a także pełne sezony w World Supersport.

Szkopek w 2004 roku pojechał w rundzie World Superbike właśnie na Magny-Cours i dwukrotnie zmieścił się w punktach – na 15 i 13 pozycji. W tym roku startował w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski, które wygrał w klasie Superbike.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Paweł Szkopek

Runda we Francji odbędzie się w pierwszy weekend października. W tym roku gościnnie w WSBK wystartował również Ireneusz Sikora, dosiadający BMW, ale punktów nie zdobył.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. No i jest powód do oglądania najbliższej rundy WSBK :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
129 zapytań w 0,469 sek