Home / Slider / Pęknięty łokieć u Sylvaina Guintoli

Pęknięty łokieć u Sylvaina Guintoli

Sylvain Guintoli

U Sylvaina Guintoli, który w sobotę w kwalifikacjach WSBK na Imoli zaliczył bolesny upadek, zdiagnozowano pęknięcie kości łokcia. Francuz, były mistrz serii, zaliczył high-side’a, upadając na rękę i plecy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Guintoli szybko trafił do szpitala. Okazało się też, że doznał wstrząśnienia mózgu. Nie wiadomo na razie, jakie konsekwencje będzie miał upadek. Nie jest na razie zupełnie wykluczone, że zawodnik Yamahy może powrócić na tor już w niedzielę. Wszystko zależy od tego, jak będzie czuł się rano.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: crash.net

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. A co z… bodajże Dominikiem Schmitterem? Jego upadek podczas warm-up lapu wyglądał okropnie, gdy najechał na niego chyba Peter Sebestyen, nie mogłem oglądać wyścigu, widziałem samo najechanie, bez już “reakcji” po, mam nadzieję, że była? :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
132 zapytań w 0,416 sek