Home / Slider / Polska firma GRANDys duo partnerem fabrycznego zespołu Suzuki w Mistrzostwach Świata

Polska firma GRANDys duo partnerem fabrycznego zespołu Suzuki w Mistrzostwach Świata

GrandysDuoSuzuki

Firma GRANDys duo od sezonu 2014 została partnerem fabrycznego zespołu Voltcom Crescent Suzuki w Mistrzostwach Świata Superbike. Umowa przewiduje współpracę marketingową, organizacyjną, technologiczną oraz logistyczną na samych zawodach oraz przy różnych wspólnych projektach skierowanych do klientów, kibiców i uczestników szkoleń na torze, organizowanych przez GRANDys duo.

Firma GRANDys duo to jeden z liderów w branży dystrybucji części i akcesoriów motocyklowych w Polsce. Przez wiele lat z sukcesami prowadziła fabryczny zespół Suzuki w Polsce oraz organizowała puchary markowe tego producenta w naszym kraju. Po imponujących sukcesach Suzuki GRANDys duo w Polsce i Europie Centralnej od tego roku firma postanowiła zaznaczyć swoją obecność także na poziomie Mistrzostw Świata.

Oprócz współpracy z Voltcom Crescent Suzuki firma GRANDys duo nadal będzie się starać pomagać w międzynarodowych startach Daniela Bukowskiego, który przez ostatnie lata zdobywał tytuły z Suzuki GRANDys duo. Andy Meklau, dotychczasowy lider Suzuki GRANDys duo zostanie kierowcą testowym Voltcom Crescent Suzuki i będzie wspierał zespół swoim doświadczeniem zdobywanym przez lata w WSBK i MotoGP.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jacek Grandys, właściciel GRANDys duo:

Po latach sukcesów w rozgrywkach lokalnych i Europejskich postanowiliśmy rozszerzyć nasze zainteresowanie i obecność o mistrzostwa Świata. Cieszę się, że będziemy współpracować z tak dobrym i doświadczonym zespołem, jakim jest Voltcom Crescent Suzuki. Już pierwsze tegoroczne testy pokazały, że możemy liczyć na doskonałe wyniki, a co za tym idzie promocję marki, produktów oraz naszych treningów dla motocyklistów na torach Pannoniaring i Slovakiaring.

Paul Denning, Manager Voltcom Crescent Suzuki:

Firmę GRANDys duo i Jacka znamy od lat; ich pasja do sportu motocyklowego i do wyścigów jest oczywista. To wielka przyjemność przywitać ich jako część naszego zespołu w 2014 – i wiemy, że aby odnieść podobne do nich sukcesy czeka nas ogrom pracy. Z wielką ochotą planujemy pomoc firmie GRANDys duo w dziedzinie marketingu i promocji, chcemy też przedstawić Voltcom Crescent Suzuki nowym fanom w Polsce. Pracujemy razem nad interesującym wydarzeniem w sierpniu i wkrótce podamy bliższe szczegóły !

O Voltcom Crescent Suzuki:

Voltcom Crescent Suzuki to fabryczny zespół Suzuki w mistrzostwach Świata Superbike. W sezonie 2014 barwy zespołu reprezentują wicemistrz Świata Eugene Laverty oraz mistrz Anglii Alex Lowes. Zawodnicy dosiadać będą motocykli Suzuki GSX-R 1000. Mistrzostwa Świata Superbike składają się z czternastu rund, każda po dwa wyścigi, rozgrywanych na pięciu kontynentach. Pierwsza tegoroczna runda już 23 lutego na australijskim torze Phillip Island.

O Suzuki GRANDys duo:

Zespół Suzuki GRANDys duo przez ostatnie lata zdominował rozgrywki Alpe Adria, mistrzostwa Polski, Austrii oraz Słowenii. W sumie zdobył ponad 40 tytułów indywidualnych, zespołowych i dla Suzuki w klasyfikacji producentów. Zawodnicy Suzuki GRANDys duo odnosili też sukcesy w mistrzostwach Europy. Tak wielu trofeów nie zdobył w tej części Europy do tej pory nikt i z pewnością jeszcze długo tego nie dokona.

AUTOR: Thom@s

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
149 zapytań w 1,324 sek